Ekim 2023 Kampanyası

Kampanyanın Süresi Dolmuştur.

Kampanyamız 01 Ekim 2023-31 Ekim 2023 tarihleri arasında başvurusunu yeni yapmış bireysel müşterilerimiz için 16 Mbps internet fiyatına(100TL) 1 yıl 35 Mbps hız sağlacak olup kampanya detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz! Hemen başvuru yapmak için 0535 712 5075 WhatsApp, 0850 420 50 75 müşteri hizmetleri veya online başvuru linkini kullanabilirsiniz.
Altyapı Sorgula

Kampanya Avantajları

Kurulum
Farklı Operatörden Geçişlerde Ücretsiz
Canlı Çağrı Merkezi
0850 420 50 75 Bireysel Müşteri Hizmetlerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.
Hız
35 Mbps'e Kadar
Taahhütsüz
Taahhüt vermenize gerek yok!
WhatsApp Destek Hattı
0535 712 5075 WhatsApp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.
AKN
Gerçek sınırsız, kotasız ev interneti

Kampanyadan 01 Ekim 2022-31 Ekim 2022 tarihleri arasında başvurusunu yeni yapmış bireysel müşteriler yararlanabilir

Kampanyamız taahhütsüz olarak sunulmaktadr.

Kampanya herkese açıktır. Plusnet müşterisi olanlar güncel paketlerini bu kampanya ile değiştiremezler, yeni başvuruda yararlanabilirler.

Kampanyaya başvuru sayfasında bulunan formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Bireysel Müşteri Hizmetleri’nden tarife danışmanınız sizi 24 saat içinde arayacaktır. Seçmiş olduğunuz tarife ve abonelik süreciniz ile ilgili sizi bilgilendirerek, abonelik sürecinizi onayınız ile birlikte başlatacaktır. Tarife danışmanımız aynı zamanda tüm süreç için sizi bilgilendirecektir.

Plusnet aboneliğiniz süresince en çok ihtiyacınız olan konularda 0850 420 50 75 Bireysel Müşteri Hizmetlerinden veya 0535 712 5075 WhatsApp Destek Hattından destek alabilirsiniz.

Aboneliğinizin başlangıcında size ulaşacak ilk faturanız, abone olduğunuz ayın son günü kesilecektir.
Bu faturanız, abone olduğunuz ay boyunca almış olduğunuz hizmet ücretlerini içerecektir.
Taahhütsüz kampanyadan faydalanan müşterilerilerimizin faturalarında kampanya ve pakete istinaden damga vergisi yer almayacaktır.

Taahhütsüz kampanyalarda 3 aydan önce aboneliğin sona erdirilmesi durumunda 200 TL abonenin son faturasına yansıtılacaktır.
3 aydan uzun süre hizmetten yararlanan abonelerimiz için kurulum ücretsiz olarak yapılacaktır.

Tarife ADSL
16 Mbps'ye Kadar
VDSL / Fiber
16 Mbps'ye Kadar
VDSL / Fiber
24 & 35 Mbps'ye Kadar
VDSL / Fiber
50 & 100 Mbps'ye Kadar
Upload Hızı 1 Mbps 4 Mbps 6 Mbps 8 Mbps

 • Fiyatlarmıza %18 KDV ve %10 ÖİV dahildir. Vergi oranında değişiklik yapılması durumunda Plusnet, vergi farkını müşteriye yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya taahhütsüz olarak sunulmakta olup sadece yeni başvuru yapmış olan Plusnet müşterisi için geçerlidir. Mevcut Plusnet müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Plusnet internet ve/veya telefon hizmetini Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden sunacaktır.
 • Kampanya kapsamında yeni bağlantılarda 200 TL’lik evde kurulum ücreti 3 ay süre boyunca hizmetten yararlanan abonelerimiz için Plusnet tarafından karşılanacaktır.
 • Hat taşıma (geçiş) yapıldığı taktirde evde kurulum ücreti alınmayacaktır. Geçiş işleminde modem kurulumu için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre sms olarak paylaşılacaktır. Adsl, Vdsl ve Ankastreye Kadar Fiber Altyapısında (FTTB) vdsl modem kullanılması gerekmektedir. •Adsl, Vdsl ve Ankastreye Kadar Fiber Altyapısında (FTTB) vdsl modem kullanılması gerekmektedir. Vdsl modem satın alındıktan sonra müşteriye ait olacaktır. Taksitler bitmeden iptal olması durumunda, kalan taksitler son faturaya yansıtılır. Türk Telekom ‘Eve Kadar Fiber’ (FTTH) altyapısındaki müşteriler için aylık 20 TL modem kira bedeli alınmaktadır. Bu bedel Plusnet tarafından karşılanacaktır.
 • ONT dönüştürücü bağlantıs gerekirse, ONT cihazı gereken hanelerde, ONT cihazı hizmet devam ettiği sürece müşterinin kullanımına ücretsiz sunulacaktır.
 • Kampanya kapsamında internet hizmeti için 216 TL olan aktivasyon ücreti hediyedir. (İptal durumunda geri alınmayacaktır)
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, Müşterinin seçtiği tarife üzerinden Plusnet tarafından hesaplanarak, İnternet Hizmetleri için hizmet alınan ayın sonunda faturalandırılır.
 • FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapsındaki müşteriler aboneliğinin iptali durumunda, cihazı ve tüm aparatları 15 gün içinde Plusnet’un anlaşmalı olduğu kargo firmasının herhangi bir şubesine Plusnet ödemeli olarak iade etmelidir. Anlaşmalı firmalar ve iade kodu için ; https://plusnet.net.tr/iletisim linkini ziyaret edebilirsiniz
 • Farklı cihaz iade edilmesi, eksik parça bulunması veya arızalı cihaz iade edilmesi durumunda cihaz bedeli müşterinin son faturasına yansıtılacaktır.
 • Plusnet, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında yer alan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında faturalandırma e-fatura sistemi üzerinden yapılacak ve elektronik ortamda gönderilecektir.
 • Bu kampanyaya katılan müşterilere faturalar posta yoluyla gönderilmeyecek olup, müşteri işbu kampanya süresi boyunca faturalarını e-fatura olarak almak istediğini beyan ve kabul eder.
 • E-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede müşterinin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir.
 • Müşterinin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu müşterinin sorumluluğundadır.
 • Müşterinin aldığı paket ve kampanyalarla ilgili doğacak zorunlu damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır. Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi'ndeki hükmler geçerlidir.

Hemen Başvur